Kategorie

DPD

Zlokalizuj przesyłkę:

 

Kontakt z 4SHOOTER

Poniedziałki:                12:00 - 19:00
Wtorek do Czwartku:  11:00 - 19:00
Piątki:                           11:00 - 18:00
 
Sklep Stacjonarny
Tel. +48 22 855-4485
Fax. +48 22 855-4490
 
Sklep Online
 
 

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Niniejsza polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania pozyskanych od Państwa przez sklep internetowy 4shooter.com prowadzonym przez 4SHOOTER Janusz Świątek, ul. Pasaż Ursynowski 3, 02-784 Warszawa. Sklep internetowy dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poszanowania Państwa prywatności i ochrony udzielonych informacji osobowych podczas korzystania z witryny i zakupów.

Jakie dane zbieramy?

Stronę można odwiedzać bez konieczności podawania swoich danych. 
Sklep internetowy nie zbiera w sposób automatyczny żadnych danych, z wyjątkiem danych zawartych w plikach cookies podczas samego korzystania z witryny.
Sklep internetowy będzie od Państwa pobierał dane osobowe za pośrednictwem witryny, oraz innych form komunikacji, w przypadku złożenia zakupów i procesu rejestracji. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz konieczne dla dokonania rejestracji i zakupu.

Jakie dane są pobierane i przetwarzane?

Wprowadzone dane służą założeniu konta, realizacji zamówienia i dostarczenia wiadomości e-mail związanych z zamówieniem.

Jak mogę skorygować, zablokować lub usunąć moje dane osobowe?

Przysługuje Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, oraz prawo ich poprawienia i usuwania. W celu realizacji tego uprawnienia prosimy o korzystanie z opcji w ramach swojego konta, oraz z adresu: info@4shooter.com.
Sklep dokłada wszelkich starań by zabezpieczyć Państwa dane i ochronić je przed działaniami osób trzecich. Stosujemy niezbędne zabezpieczenia serwerów, połączeń i witryn w celu ochrony Państwa danych.