ECKLA MULTI-ROLLY - uniwersalny wózek transportowy

ECKLA MULTI-ROLLY - uniwersalny wózek transportowy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 77975
  • Producent: ECKLA GmbH (Niemcy)
  • Waga: 9 kg
  • Dostępność: Jest
  • 1 230,00 zł 1 100,00 zł
  • szt.

ECKLA MULTI-ROLLY - uniwersalny wózek transportowy

Z drzewka menu wybierz odpowiednią wersję dla swoich potrzeb.

NOWOŚĆ - pełne koła odporne na przebicie dostępne pod kodami 77975 i 77970

Już nie musisz martwić się i pamiętać o tym, że przed zawodami musisz dopompować powietrze do opon wózka, a co będzie jeśli dętka pęknie ...

Tu chodzi o wygodę i praktyczne podejście do użytkowania jak i Twój czas!!

Uniwersalny wózek transportowy dla strzelców, a wręcz idealny do IPSC i 3GUN na sprzęt strzelecki i broń długą i amunicję!!

ECKLA MULTI-HOLDINB-BAR - belka wielofunkcyjna, która doskonale nadaje się do mocowania statywów, karabinów lub wędek.

 

ECKLA MULTI-ROLLY jest całkowicie składany i potrzebuje tylko niewielkiej przestrzeni w bagażniku.

 

Konstrukcja wózka wykonana jest z aluminium dzięki czemu jest lekka i wytrzymała. Duża zaletą wózka jest łatwe rozkładanie do transportu w bagażniku każdego samochodu. MR rozkłada się na płasko, a koła z łatwością odłącza się.

Wózek ma duże pełne koła odporne na przebicie lub pompowane (pneumatyczne) na szerokim rozstawie, które zapewniają stabilność i łatwy transport na różnym podłożu jak piach, czy błoto lub innym bardzo trudnym terenie. W komplecie dołączony jest pokrowiec do przechowywania kół, szczególnie na wypadek gdy są mokre lub zabrudzone.

MULTI-ROLLY w przeciwieństwie do Beach Rolly oprócz platformy transportowej na torbę strzelecką (Range Bag) również posiada składane siedzenie. Oznacza to, że jednocześnie można siedzieć, a z drugiej strony położyć torbę strzelecka i broń długą. Siedzenie oferowane przez MR jest wyższe (całość przypomina krzesło) i wygodne w użyciu, zwłaszcza gdy za sobą ma rozłożoną platformę transportową.

Uchwyt wózka jest wysoki i wygodny do chwycenia, dzięki czemu transport nawet ciężkich ładunków nie stanowi problemu. Eckla Multi-Holding Bar to uniwersalna belka do wspierania długiej Broni (strzelba, czy karabinek) dla strzelców 3GUN.

Całość stanowi wysokiej jakości konstrukcję wyprodukowaną w Niemczech przez firmę Eckla GmbH.